Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wrocławianie wznowili treningi

Dodano: 13/01/2018 - numer 1924 - 13.01.2018
Drużyny występujące w rozgrywkach ekstraklasy powoli wracają do treningów. Do wznowienia rozgrywek pozostał niecały miesiąc. W czwartek treningi rozpoczęli podopieczni Jana Urbana. Dobrą wiadomością dla sztabu szkoleniowego wrocławskiej drużyny jest to, że wśród 25 zawodników, którzy uczestniczyli w pierwszym noworocznym treningu, pojawili się Kamil Dankowski oraz Boban Jović. Powrót tych dwóch zawodników do drużyny jest o tyle istotny, że szkoleniowiec wrocławian będzie miał więcej możliwości w kompletowaniu formacji defensywnej. Dankowski, który jest lewym obrońcą, doznał kontuzji w trakcie przygotowań do rundy jesiennej i pauzował przez sześć miesięcy.  – Pierwsza gierka za mną. Wyglądało nieźle, ale oczywiście w głowie jeszcze trochę siedzi ta kontuzja. Chcę być przygotowany na
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze