Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Depeche Mode i „Metro” w Atlas Arenie

Dodano: 25/01/2018 - numer 1934 - 25.01.2018
Przedstawiciele łódzkiej Miejskiej Areny Kultury i Sportu zapowiedzieli najważniejsze koncerty, które odbędą się na początku tego roku. Już 9 lutego o godz. 18 w hali przy al. Bandurskiego wystąpi słynny brytyjski zespół Depeche Mode. Podczas tej trasy koncertowej popowa grupa będzie promowała swój najnowszy album. Zyskał on już wielkie uznanie w kilkunastu krajach i znalazł się w pierwszej dziesiątce list przebojów.  25 lutego o godz. 17 w Atlas Arenie będzie można obejrzeć słynny polski musical „Metro” w reżyserii Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Stokłosy. – Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach. Każda wyśpiewana nuta oraz wytańczony takt są tych marzeń spełnieniem – mówią organizatorzy wydarzenia. – Na scenie widzimy pasję, taniec i śpiew. Tego wcześniej nie
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze