Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

„Nie umiemy odwracać losów meczów”

Dodano: 24/03/2018 - numer 1984 - 24.03.2018
Po przegranym w fatalnym stylu meczu z Wisłą Kraków na Legię Warszawa i jej trenera spadła fala krytyki. Romeo Jozak wierzy, że po chwilowych problemach jego zespół wróci na właściwe tory i zacznie dominować w ekstraklasie. Jozak postanowił się wytłumaczyć kibicom z wpadek zespołu za pośrednictwem oficjalnej strony klubu. Przyznał, że w meczu z Wisłą jego piłkarze nie dali z siebie wszystkiego, dlatego spotkał się z bardziej doświadczonymi zawodnikami, by omówić najbardziej palące problemy. – Nie bronię siebie, nie bronię też naszej gry. Piłkarze są świadomi tego, co się dzieje. Przed meczem z Wisłą czuliśmy, że będzie łatwiej. Myśleliśmy, że łatwo zwyciężymy. Tu jest problem – wskazał. Kiedy rywale wychodzą na prowadzenie, „Wojskowi
     

54%
pozostało do przeczytania: 46%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze