Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Najpiękniejsze musicale

Dodano: 30/03/2018 - numer 1989 - 30.03.2018
Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 4 kwietnia br., o godz. 18 na koncert pt. „Najpiękniejsze musicale” w wykonaniu Piotra Lempy. Artysta zaprezentuje utwory z takich musicali, jak: „Skrzypek na dachu”, „My Fair Lady”, „Jekyll & Hyde”, „Król Lew”, „Południowy Pacyfik”, „Człowiek z La Manchy”, „Nędznicy” czy „Karuzela”. Piotr Lempa to absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie, Walijskiej Międzynarodowej Akademii Głosu w Cardiff oraz Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki. Na scenie operowej debiutował na III roku studiów w „Weselu Figara” Wolfganga A. Mozarta w Operze Bałtyckiej. Od tej pory regularnie występuje na deskach oper w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Szwajcarii, Polsce i we Włoszech. Koncertował w kraju i za granicą, m.in. w Anglii, Walii,
     

52%
pozostało do przeczytania: 48%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze