Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Muzyczne uwielbienie

Dodano: 07/04/2018 - numer 1995 - 07.04.2018
NASZ PATRONAT \ Warszawskie Dobre Miejsce wypełniło się w czwartkowy wieczór wyborną muzyką i ogromną radością. Wszystko za sprawą koncertu – a raczej muzycznego uwielbienia – w wykonaniu Mate.O/TU i licznie zgromadzonej w centrum kultury publiczności, która chętnie włączała się do śpiewania. Dzięki, że przybyliście, bo przecież jest wieczór i tyle innych fajnych rzeczy można robić. Cieszę się, że jesteście z nami – przywitał zgromadzonych Mate.O, po czym zachęcił wszystkich do wspólnego uwielbiania Chrystusa przez śpiew. „Chrystus panuje” – premierowy utwór z rockową mocą rozległ się na sali. Piosenka promująca wydaną w ubiegłym roku przez Mate.O/TU płytę „Król wszechświatów” szybko wpadła w ucho. Wyświetlane na telebimie teksty ułatwiały śpiewanie. Jako kolejny zabrzmiał funkowy utwór „
     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze