Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Pierwsza dama w domu dziecka

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Żona prezydenta Polski Agata Kornhauser-Duda spotkała się z wychowankami i pracownikami Domu Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej w powiecie bełchatowskim. Okazją do wizyty prezydentowej była uroczystość związana z 40-leciem istnienia tej placówki. Chciałabym, byście mieli poczucie, że macie przy sobie naprawdę życzliwych wychowawców. Każdy z was jest jedyny, wyjątkowy, niepowtarzalny i każdy z was, jeśli tylko będzie tego chciał, może w życiu wiele osiągnąć. Tego z całego serca wam życzę – mówiła pierwsza dama. Jak podkreśliła, dom dziecka to placówka szczególna, bo otaczająca opieką dzieci, którym w życiu jest trudniej niż rówieśnikom. Dodała, że wytężona praca oraz umiejętność stworzenia domowej atmosfery ze strony wychowawców i wszystkich jego pracowników zasługuje na najgłębszy szacunek. W
     

79%
pozostało do przeczytania: 21%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze