Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W młodzieży siła

Dodano: 30/04/2018 - numer 2014 - 30.04.2018
Miał być kolejny krok do mistrzostwa, a tu taka wpadka. Lech Poznań przegrywał już u siebie z Górnikiem Zabrze 0:4. Straty udało się minimalnie zniwelować, ale to jednak zabrzanie wywożą z Wielkopolski pełną pulę. To był prawdziwy koncert gry młodej drużyny Marcina Brosza. Zabrzanie po raz kolejny zadali kłam tezie, że nie da się zbudować silnej drużyny, opierając się tylko na młodych piłkarzach, i to często z najbliższej okolicy. W Poznaniu odnieśli pewne zwycięstwo, a grali przecież bez swojego najlepszego strzelca – Igora Angulo. W podstawowym składzie podstarzałego Hiszpana brawurowo zastąpił Marcin Urynowicz. 22-latek na dobre do pierwszej drużyny przebił się dopiero tej wiosny. W sobotę zagrał jednak bez najmniejszych kompleksów. Efektem tego była cudowna bramka
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze