Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Jaki: więcej patroli na ulicach, mniej blokad na kołach

Dodano: 15/06/2018 - numer 2051 - 15.06.2018
Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki zaprezentował wczoraj kolejny program dla stolicy. Tym razem mówił o bezpieczeństwie, dlatego nazwał go „Bezpieczna Warszawa”. – Proponuję m.in zmianę priorytetów straży miejskiej. Mniej koncentracji na blokadach na kołach czy mandatach dla staruszek na bazarach, więcej czasu na patrole w niebezpiecznych miejscach, w nocy, w autobusach – podkreślał Jaki. Ponadto Jaki proponuje rozbudowę monitoringu miejskiego i wzmocnienie roli patroli szkolnych. – Chcemy, żeby w okolicach szkół instytucje miejskie dbały o bezpieczeństwo dzieci. Aby wyeliminować przebywanie w okolicach szkół dilerów narkotykowych czy chuliganów – zaznaczył Jaki. W stolicy miałoby dojść do jeszcze ściślejszej
     

76%
pozostało do przeczytania: 24%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze