Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Do utrzymania jeden krok

Dodano: 15/06/2018 - numer 2051 - 15.06.2018
Przed nami ostatnia kolejka trzeciej ligi. Bardzo prawdopodobne, że nie wyłoni ona jednak zespołu, który awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej. Za to na pewno poznamy ostatniego spadkowicza. W walce o awans do drugiej ligi pozostają trzy zespoły. Po 33 seriach gier Skra Częstochowa i Ślęza Wrocław mają 63 pkt i równy bilans bezpośrednich spotkań (w obu meczach było 1:1). Na najniższym stopniu podium znajduje się natomiast Gwarek Tarnowskie Góry, tracący do prowadzącej dwójki 3 pkt. Zespół z Górnego Śląska, by awansować, musi liczyć na porażki Skry i Ślęzy, oraz zainkasować komplet punktów w starciu z walczącym o utrzymanie Górnikiem II Zabrze. We Wrocławiu w sobotę zagra KS Polkowice, który szanse na awans stracił niemal na własne życzenie. Z kolei pod Jasną Górę zawita BKS Stal
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze