Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Będzie specjalny bilet dla turystów?

Dodano: 19/06/2018 - numer 2054 - 19.06.2018
Prawdopodobnie jesienią w Łodzi pojawi się specjalny bilet MPK przysługujący turystom nocującym w łódzkich hotelach. – Najpierw musimy uzyskać opinię związków zawodowych działających w MPK. Potem uchwała znajdzie się w komisjach merytorycznych Rady Miejskiej w Łodzi. Dopiero później wszyscy radni podejmą decyzję, czy popierają taką zniżkę dla turystów – informuje Tomasz Kacprzak, przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi. Bilet turystyczny ma kosztować 10 zł i będzie ważny przez trzy dni. Na biletach znajdą się zdjęcia łódzkich zabytków. Radni planują, żeby bilety kupowały dla swoich gości hotele. Turyści mogliby je nabywać np. w Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz w Łódzkiej Organizacji Turystycznej. Tomasz Kacprzak
     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze