Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Lechia nie skorzystała z prezentów sędziego

Dodano: 30/07/2018 - numer 2089 - 30.07.2018
W tym meczu Szymon Marciniak był dla piłkarzy Lechii wyjątkowo łaskawy – podyktował dla gospodarzy dwa rzuty karne, nie uznał też prawidłowo zdobytej przez Śląsk bramki. Mimo życzliwości płockiego arbitra gdańszczanie jedynie zremisowali 1:1 z wrocławską drużyną. – Po spotkaniu do zawodników dotarło, że stracili dwa punkty – przyznał trener gospodarzy Piotr Stokowiec. Te zespoły wygrały swoje pierwsze ligowe spotkania. Biało-zieloni okazali się lepsi w Białymstoku od Jagiellonii (1:0), natomiast Śląsk pokonał u siebie 3:1 Cracovię. Nic nie stało na przeszkodzie, aby na Stadionie Energa Gdańsk gospodarze poszli za ciosem. Tym bardziej że sprzyjał im sędzia, który w 26. minucie nie uznał prawidłowo zdobytej przez Wojciecha Gollę bramki. Poza tym Szymon Marciniak podyktował dla Lechii dwa
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze