Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Duch reprywatyzacji

Dodano: 15/09/2018 - numer 2129 - 15.09.2018
O kolejnych przejawach patologii związanych z reprywatyzacją kamienic pod rządami Hanny Gronkiewicz-Waltz mówił wczoraj zastępca przewodniczącego komisji weryfikacyjnej Sebastian Kaleta. Przedstawiciele mediów poznali tym razem okoliczności reprywatyzacji kamienicy przy ul. Smolnej 32. Wczorajsza konferencja prasowa zorganizowana przez zastępcę przewodniczącego komisji weryfikacyjnej Sebastiana Kaletę odbyła się przed zabytkową kamienicą przy ul. Smolnej 32, wybudowaną w 1903 r. To kolejna warszawska nieruchomość reprywatyzowana w okolicznościach obfitujących w absurdy i będąca przykładem patologii w tego typu postępowaniach. – Spotykamy się w miejscu, w którym znajduje się kamienica reprywatyzowana na ducha – powiedział Sebastian Kaleta. – W latach rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz doszło
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze