Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Największa małżeńska randka w Polsce

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
W dniach 5–7 października czeka nas w Świdnicy Ogólnopolski Kongres Małżeństw. Inicjatywa jest odpowiedzią na ataki skierowane na tradycyjną rodzinę. Wielu uczestników podkreśla, że kongres jest wyjątkowym wydarzeniem, dzięki któremu doświadczyli poprawy w swoim związku. Wśród tegorocznych prelegentów są: ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Eugeniusz Ploch, ks. Marek Chmielniak SAC, Jacek Pulikowski, Tomasz Terlikowski, Mieczysław Guzewicz, Małgorzata i Jan Wilkowie, Maria Popkiewicz-Ciesielska. Zaplanowano także koncerty. Wystąpi Fishecletic oraz Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Oprócz tego uczestników czekają wspólna modlitwa i nieszpory. Jak tłumaczą organizatorzy, Kongres Małżeństw to czas małżeńskiej randki, który daje impuls do kontynuowania wspólnej drogi. – Od kilku lat staramy się,
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze