Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Szczypiorniści Zagłębia też przegrali

Dodano: 01/10/2018 - numer 2142 - 01.10.2018
Zagłębie Lubin przegrało na wyjeździe ze Stalą Mielec 24:27 w ramach 5. kolejki Superligi mężczyzn. Mielczanie przełamali fatalną passę spot- kań z lubinianami. Miedziowi wygrali pięć poprzednich meczów ze Stalą. Zagłębie nieźle weszło w sezon. Podopieczni Bartłomieja Jaszki wygrali dwukrotnie i liczono, że o kolejne zwycięstwo powalczą też w Mielcu. Tak się nie stało. Początek nie zwiastował porażki, bowiem lubinianie rozpoczęli od prowadzenia 7:2. Później Zagłębie straciło skuteczność i do przerwy tylko dwa razy znaleźli drogę do bramki. Drugą połowę znów rozpoczęli dobrze, ale z każdą minutą gaśli. Stal w końcówce zyskała bezpieczną przewagę. –  Spotkanie ze Stalą rozpoczęliśmy na wysokich obrotach. Graliśmy to, co sobie założyliśmy
     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze