Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Olimpijski koszmar Igi Świątek

Dodano: 13/10/2018 - numer 2153 - 13.10.2018
Iga Świątek nie zdobędzie medalu w turnieju singlowym na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Buenos Aires. Nie wygra także miksta. Legionistka przegrała z zatruciem pokarmowym.   W nocy ze środy na czwartek Świątek właściwie nie spała, męczyły ją bóle brzucha i wymioty. Nie tylko ją dopadło zatrucie pokarmowe – z problemami gastrycznymi borykał się także trener tenisistki z ramienia Polskiego Związku Tenisowego Mikołaj Weymann. Przez chorobę Iga nie była w stanie zagrać w ćwierćfinale singla na sto procent. Apetyty były duże, ale 6:4, 6:2 wygrała Francuzka Clara Burel. – Mimo nocnych kłopotów Iga zdecydowała się stanąć do walki z Burel. Dolegliwości pojawiły się ponownie tuż przed meczem. Nasza zawodniczka mimo to próbowała podjąć walkę, usiłując grać – jak to określił
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze