Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Tysiąc sadzonek dla wrocławian

Dodano: 19/10/2018 - numer 2158 - 19.10.2018
Kandydaci na radnych Wrocławia z Prawa i Sprawiedliwości wraz z ubiegającą się o stanowisko prezydenta miasta poseł Mirosławą Stachowiak-Różecką rozdali mieszkańcom 1000 sadzonek drzew iglastych. Kandydaci PiS przedstawili program Zieleń Miejska. W swoich planach mają powiększenie lasów miejskich o 400 ha, tworzenie zielonych ścian i ogrodów społecznych, wspieranie powstawania parków kieszonkowych i ogrodów społecznych, budowanie zielonych arterii przy głównych ulicach miasta, opiekę nad wrocławskimi parkami, powstanie terenów zielonych na rozbudowujących się wrocławskich osiedlach. – We Wrocławiu jest za mało drzew i terenów leśnych. Widać też w mieście, jak wiele papieru zużyli na plakaty wyborcze kandydaci, dlatego przekazuję państwu te drzewa, byście je mogli zasadzić i 
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze