Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zabytek dobrze utrzymany

Dodano: 28/11/2018 - numer 2190 - 28.11.2018
Tylko do piątku 30 listopada na specjalnej platformie internetowej można głosować na najlepiej odnowiony zabytek w konkursie „Zabytek dobrze utrzymany”. – Podobnie jak w poprzednim roku będziemy wybierali trzech laureatów, na których czekają Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi, Nagroda Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz Nagroda Publiczności. O tym, kto w 2018 r. zostanie laureatem Nagrody Publiczności, zadecydują łodzianie. W tym celu na platformie Vox populi uruchomiony został plebiscyt – informuje Kamila Kwiecińska-Trzewikowska, miejski konserwator zabytków. W tym roku nominowane do konkursu zostały budynki m.in. przy ulicach Piramowicza i Piotrkowskiej. W poprzedniej edycji Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi otrzymał budynek kantoru przy dawnym zespole fabrycznym Włókiennicza Spółka
     

82%
pozostało do przeczytania: 18%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze