Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Po pierwsze – nie psujcie!

Dodano: 24/01/2019 - numer 2236 - 24.01.2019
Stołeczne Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego (BAiPP) opracowało pilotażowy projekt „ulepszania” warszawskich ulic, który zamierza realizować pod hasłem: „Na_Prawa Ulic”. Plany są uzasadniane przez samych inicjatorów troską o lepsze warunki życia warszawiaków i poprawienie jakości przestrzeni miejskiej. Czy troska ta jest rzeczywista? Przeprowadzimy pierwsze remonty ulic, zarówno duże przebudowy, jak i proste zmiany, np. dostawimy ławki i kosze na śmieci lub wprowadzimy nową organizację ruchu – zapowiada BAiPP w drukach ulotnych kolportowanych wśród mieszkańców stolicy. Ma być kameralnie, nastrojowo i wygodnie, a przede wszystkim – ekologicznie. Troska o komfort życia i zdrowie mieszkańców jest w tych deklaracjach wszechobecna. Czy jednak nie jest przypadkiem tak, że jedni mają
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze