Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Śląsk dobry nie tylko dla serca

Dodano: 29/01/2019 - numer 2240 - 29.01.2019
Lekarze oraz placówki zdrowia z naszego regionu mają ogromne osiągnięcia w kardiologii oraz zwalczaniu wielu chorób cywilizacyjnych. Mówił o tym wicewojewoda śląski Robert Magdziarz podczas międzynarodowej konferencji „Bądź zdrów”, zorganizowanej w Paniówkach. Uroczystość ta odbywała się pod honorowym patronatem wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka oraz biorącego udział w wydarzeniu głównego inspektora sanitarnego Jarosława Pinkasa. Była to również okazja do uczczenia jubileuszu setnej rocznicy powstania Służb Sanitarnych w Polsce i 120. rocznicy działania Polskiego Stowarzyszenia Higienicznego. – To dobra okazja, aby podkreślić ogromny wkład Służb Sanitarnych, które w Polsce działają już od ponad 100 lat, w rozwój zdrowia publicznego oraz budowanie systemu nadzoru nad bezpieczeństwem
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze