Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ślęza i Piast pracują nad formą

Dodano: 31/01/2019 - numer 2242 - 31.01.2019
Choć III liga wznowi rozgrywki dopiero 9 marca, trwają intensywne przygotowania zespołów z tego poziomu.   Piłkarze Ślęzy Wrocław mają za sobą już dwa mecze kontrolne. W pierwszym ulegli 1:4 liderowi IV ligi Śląskowi II Wrocław, natomiast w ostatni weekend rozbili 7:0 grający na tym samym poziomie GKS Mirków/Długołęka. W najbliższą sobotę żółto-czerwoni mają w planach sparing w Opolu z pierwszoligową Odrą. Tydzień później w Wałbrzychu zmierzą się z Lechią Dzierżoniów, a w dniach 15–16 lutego zagrają z czwartoligowym Falubazem Zielona Góra oraz pierwszoligową Wartą Poznań. W dniach 21–24 lutego drużyna przebywać będzie na obozie w Świdnicy, gdzie ma w planach kolejny sparing. Pierwszy mecz o stawkę wrocławianie zagrają tydzień przed startem rundy, gdy w Pucharze Polski zmierzą się z 
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze