Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trzeba zacząć od najmłodszych

Dodano: 09/02/2019 - numer 2250 - 09.02.2019
W naszym regionie coraz więcej jest akcji edukacyjnych, które przygotowują młodzież do świadomego, kulturalnego i bezpiecznego uczestnictwa w imprezach sportowych. IV edycja projektu bielskich siatkarek, pszczyńskich policjantów i przedstawicieli katowickiego WORD cieszy się dużą popularnością. Akcentowanie szacunku i tolerancji wobec innych kibiców, podkreślanie wzorców kulturalnego, a przede wszystkim bezpiecznego uczestnictwa w imprezach sportowych to główne tematy wykładu przygotowanego dla uczniów z Rudołtowic – informuje Aleksandra Nowara z KMP w Katowicach. – Siatkarki i policjanci zwrócili uwagę na zagrożenia mogące wystąpić na obiektach sportowych podczas imprez masowych i wskazali te, które mogą pojawić się podczas międzynarodowych zmagań sportowców. Przećwiczyli też z młodzieżą
     

69%
pozostało do przeczytania: 31%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze