Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Walka o elektorat

Dodano: 14/02/2019 - numer 2254 - 14.02.2019
Klub radnych Koalicji Obywatelskiej w Sejmiku Województwa Mazowieckiego chce uruchomienia pilotażowego programu wsparcia in vitro w naszym regionie. Projekt uchwały w tej sprawie radni KO chcą przedstawić na najbliższym posiedzeniu sejmiku. Temat tej procedury pojawi się również na dzisiejszej sesji rady miasta. Zgodnie z zapowiedzią radni Koalicji Obywatelskiej przedłożą propozycję zmian budżetowych, a wygospodarowane w ten sposób pieniądze mają być wykorzystane do stworzenia mazowieckiego programu wspierania in vitro i walki z niepłodnością. Chcą, by w 2019 r. na ten cel zostały przeznaczone 2 mln zł. Jak wyjaśnia Bartosz Wiśniakowski, wiceprzewodniczący klubu radnych KO w sejmiku, pilotaż ogólnopolskiego programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego powinien zostać
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze