Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

MZA faworyzowały Platformę

Dodano: 30/03/2019 - numer 2291 - 30.03.2019
fot. Tomasz Gzell/PAP
fot. Tomasz Gzell/PAP
Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie niektórym kandydatom Koalicji Obywatelskiej w ostatnich wyborach samorządowych oferowały wykup reklamy na swoich nośnikach z 80-procentowym rabatem. To naraziło budżety miasta i miejskiej spółki na stratę setek tysięcy złotych. Co więcej, osobą odpowiedzialną za przyznawanie tych upustów był… radny PO. Teraz prokuratura sprawdzi, czy mogło dojść do przypadku nielegalnego finansowania kampanii wyborczej opozycji. W czwartek wieczorem w mediach pojawiły się informacje, że Miejskie Zakłady Autobusowe w Warszawie zaoferowały niektórym kandydatom Koalicji Obywatelskiej startującym w zeszłorocznych wyborach samorządowych reklamy w autobusach i na przystankach za 20 proc. ich rynkowej wartości. „Miejska
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze