Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​O współpracy Europy z Chinami

Dodano: 13/04/2019 - numer 2303 - 13.04.2019
CHORWACJA \ W piątek w Dubrowniku z udziałem m.in. premiera RP Mateusza Morawieckiego odbył się VIII Szczyt Szefów Państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin (16+1). Głównym tematem rozmów była współpraca gospodarcza Pekinu oraz szesnastu państw Europy Środkowo-Wschodniej. Premier Mateusz Morawiecki uczestniczył w sesji plenarnej szczytu, podczas której omawiane były kwestie dotyczące współpracy gospodarczej między krajami Europy Środkowo-Wschodniej a Chinami. Szef polskiego rządu wziął też udział w IX Forum Biznesu Europy Środkowej i Wschodniej oraz Chin. Pojawił się także na wystawie o współpracy w dziedzinie edukacji Europy Środkowej i Wschodniej oraz Państwa Środka. Wizyta w Dubrowniku była okazją do spotkania premiera RP
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze