Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Święto na Służewcu

Dodano: 07/05/2019 - numer 2320 - 07.05.2019
W niedzielę oficjalnie rozpoczęły się obchody 80-lecia warszawskiego Toru Służewiec. Nad wydarzeniem honorowy patronat objął prezes rady ministrów Mateusz Morawiecki. Niedziela była również okazją do świętowania 15. rocznicy wstąpienia Polski do UE. Największym wydarzeniem była gonitwa Strzegomia o Puchar Prezesa Rady Ministrów, w której zwyciężyła Plantea pod Szczepanem Mazurem. Zwycięskiego konia, jeźdźca, trenera i właścicieli dekorowali w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego sekretarz stanu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Jacek Sasin oraz szef Gabinetu Politycznego Prezesa Rady Ministrów Marek Suski. W dekoracji uczestniczyli także członkowie zarządu Totalizatora Sportowego oraz prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Po dekoracji Jacek Sasin uroczyście zainaugurował obchody 80-
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze