Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Na koniec derby

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
W przedostatniej kolejce PGNiG Superligi Kobiet czekają nas dolnośląskie derby. Choć KPR Gminy Kobierzyce już wcześniej stracił szanse na medal, a Metraco Zagłębie w sobotę czeka finał Pucharu Polski, to o odpuszczaniu w dzisiejszym meczu nie ma mowy.   Derby zawsze żądzą się swoimi prawami, tym bardziej gdy mówimy o zespołach rywalizujących o czołowe lokaty w lidze. Nie ma tu znaczenia, że drugie w tabeli lubinianki zdobyły dotychczas 71 pkt, a piąty zespół z Kobierzyc 42 oczka. Dla KPR będzie to ostatni mecz sezonu 2018/2019 przed własną publicznością. Podopieczne trener Edyty Majdzińskiej będą chciały godnie pożegnać się ze swoimi kibicami, a jednocześnie przybliżyć do zajęcia piątego miejsca na koniec rozgrywek. To byłoby najlepsze osiągnięcie kobierzyckiej drużyny
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze