Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wyborczy wandalizm

Dodano: 23/05/2019 - numer 2334 - 23.05.2019
KAMPANIA \ W Warszawie na kładce nad ul. Marynarską wisiał baner wyborczy posła Zbigniewa Gryglasa, kandydata PiS do Parlamentu Europejskiego. Dzisiaj po plakacie nie ma już śladu, a jego miejsce zajęła reklama kandydata KE Andrzeja Halickiego. Zbigniew Gryglas w rozmowie z „Codzienną” poinformował, że zgłosił w tej sprawie zawiadomienie do Zarządu Dróg Miejskich. – Komitet wyborczy podpisał z zarządem umowę na wynajęcie tej kładki – powiedział. Wyjawił także, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja dotycząca plakatu posła Halickiego. – Mam nadzieję, że w Polsce nie będziemy prowadzili kampanii w taki sposób, naruszający interesy innych, pozbawiony jakichkolwiek zasad – powiedział nam poseł.  
     

96%
pozostało do przeczytania: 4%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze