Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Molestował nastolatków

Dodano: 31/05/2019 - numer 2341 - 31.05.2019
Jest areszt tymczasowy dla 27-letniego mężczyzny, pracownika akademii piłkarskiej jednego ze śląskich klubów sportowych, podejrzewanego o pedofilię. Decyzję w tej sprawie podjął będziński sąd. Informacja o tym, jakoby 27-latek mógł molestować nastolatka, dotarła do będzińskich policjantów od rodziców dziecka. – Mężczyzna pochodzi z województwa lubelskiego, natomiast czasowo przebywał na terenie Śląska – mówi kom. Paweł Łotocki, rzecznik policji w Będzinie. – Zatrzymano go właśnie w Lubelskiem. W tej sprawie pokrzywdzonym jest osoba małoletnia, która jest mieszkańcem powiatu będzińskiego i zdarzenie na tle pedofilskim miało najprawdopodobniej miejsce właśnie tutaj – dodaje. W trakcie wykonywanych pod nadzorem prokuratury czynności ustalono jego kolejną ofiarę. Po raz pierwszy mężczyzna
     

77%
pozostało do przeczytania: 23%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze