Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Pazdan nie ma żalu do Sá Pinto

Dodano: 06/06/2019 - numer 2346 - 06.06.2019
Michał Pazdan zdradził, dlaczego zimą musiał odejść z Legii Warszawa do tureckiego Ankaragucu. Wbrew obiegowym opiniom reprezentant Polski nie ma żadnych pretensji do byłego szkoleniowca Legii Ricarda Sá Pinto, który odstawił go od pierwszego składu.   Po trudnym okresie w Legii najważniejsze było dla mnie regularne granie – powiedział Pazdan, który wraz z reprezentacją Polski przygotowuje się do meczów z Macedonią Północną i Izraelem. – Przy wyborze klubu kierowałem się tą możliwością oraz fajnym miejscem do życia. Dla mnie znaczenie ma nie tylko piłka, ale również normalne funkcjonowanie – przyznał. Obrońca reprezentacji Polski zadowolony jest z wyboru, jakiego dokonał nie tylko pod względem sportowym. – Ankara jest bardzo przyjemnym miastem. Od Warszawy jest trzy-cztery razy
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze