Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Rosjanie uznali prawo Orlenu do roszczeń

Dodano: 15/06/2019 - numer 2354 - 15.06.2019
ROPA \ Rosjanie uznali nasze prawo do roszczeń za zanieczyszczoną ropę naftową – poinformował prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. – Uznanie prawa do roszczeń to rzecz, która praktycznie wcześniej się nie zdarzyła. Udało się to osiągnąć dzięki twardym negocjacjom – podkreślił szef Orlenu. Płocki koncern poinformował, że Rosjanie uznali jego prawo do roszczeń za zanieczyszczoną ropę naftową. – Uznanie tego prawa to rzecz, która praktycznie wcześniej się nie zdarzyła. Udało się to osiągnąć dzięki twardym negocjacjom. Dzięki procesom dywersyfikacyjnym mogliśmy twardo obstawać przy naszych słusznych roszczeniach – powiedział Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen. – Dostawy ropy, która obecnie płynie tylko jednym działającym rurociągiem i jej podział w pełni nas obecnie satysfakcjonują –
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze