Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Grodzisk dla Jezusa

Dodano: 21/06/2019 - numer 2358 - 21.06.2019
W parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim odbył się już po raz czwarty koncert uwielbienia „Grodzisk dla Jezusa”. Modlitwie, wspólnym tańcom i śpiewom towarzyszyły relikwie św. Jana Pawła II. Grodzisk po raz kolejny otworzył swoje serce dla Jezusa. Na to wydarzenie przyszło wiele osób, by stworzyć wspólnotę, którą łączą wiara i wartości chrześcijańskie. W tym roku spotkanie przebiegło pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”. Koncert był organizowany przez Rycerzy Jana Pawła II we współpracy z władzami miasta. To już tradycja, która trwa w wigilię Bożego Ciała, święta, w którym wierni Kościoła katolickiego wychodzą na ulice swoich miast w uroczystej procesji. Impreza odbyła się w parku, a więc miejscu, w którym nie tylko grodziszczanie spędzają aktywnie wolny czas. I chociaż reakcje internetowe na
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze