Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Uroczystości we Wrocławiu

Dodano: 18/07/2019 - numer 2381 - 18.07.2019
Dolnośląskie obchody 100. rocznicy powołania Policji Państwowej, w których udział wezmą minister spraw wewnętrznych i administracji Elżbieta Witek oraz komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, odbędą się dzisiaj na pl. Wolności we Wrocławiu. Główne uroczystości wojewódzkich obchodów Święta Policji poprzedzone zostaną mszą św. w intencji dolnośląskiej policji, która zostanie odprawiona o godz. 10.30 w kościele pw. św. Stanisława, św. Doroty i św. Wacława przy pl. Wolności we Wrocławiu. O godz. 12 na pl. Wolności, na terenie przyległym do Narodowego Forum Muzyki, rozpocznie się uroczysty apel przy udziale pocztów flagowych i sztandarowych, podczas którego nastąpi odczytanie decyzji i rozkazów oraz wręczenie aktów mianowania, odznaczeń i wyróżnień. Na pl. Wolności już
     

81%
pozostało do przeczytania: 19%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze