Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dulkiewicz oskarża Gwiazdę

Dodano: 14/08/2019 - numer 2404 - 14.08.2019
GDAŃSK \ Prezydent Aleksandra Dulkiewicz złożyła na policji zawiadomienie dotyczące wypowiedzi Andrzeja Gwiazdy. Były opozycjonista stwierdził, że osoby grożące prezydent „mają moralne prawo wystąpić z groźbami”. – Nie wiem, o co jestem oskarżany – mówi „Codziennej” Andrzej Gwiazda. Przed kilkoma dniami w wywiadzie dla Radia Wnet Gwiazda zarzucał władzom Gdańska, że „odwołują się do tradycji nazistów”. Poproszony w dalszej części rozmowy o komentarz do gróźb kierowanych pod adresem prezydent Gdańska, powiedział: „Jeżeli prokuratura czy policja prowadzi jakieś dochodzenie, to znaczy, że ma jakieś powody. Natomiast wydaje mi się, że przy takim zachowaniu [prezydent Gdańska] nie należy się dziwić, że takie groźby wystąpiły. Przecież ludziom się wątroba przewraca, jak słuchają i patrzą na to
     

51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze