Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dolnośląski okrągły stół edukacyjny

Dodano: 16/08/2019 - numer 2405 - 16.08.2019
Wojewoda dolnośląski Paweł Hreniak i dolnośląski wicekurator oświaty Janusz Wrzal wzięli udział w konferencji prasowej dotyczącej organizacji dolnośląskiego okrągłego stołu edukacyjnego. Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia w poniedziałek o godz. 15 w sali sejmiku w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. W spotkaniu mogą wziąć udział przedstawiciele: samorządów, dyrektorów szkół, nauczycieli, samorządów uczniowskich, organizacji pozarządowych działających na rzecz oświaty oraz pracodawców. Wydarzenie będzie miało charakter roboczy i będzie się toczyło wokół dyskusji o nauczycielu, uczniu i rodzicu w systemie edukacji oraz jakości edukacji i nowoczesnej szkole. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: konferencja@duw.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na sali o 
     

70%
pozostało do przeczytania: 30%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze