Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Srebrna ekipa Vitala

Dodano: 16/10/2019 - numer 2459 - 16.10.2019
Wygrana 3:0 z Iranem i srebrne medale w Pucharze Świata. Polacy w fantastycznym stylu zakończyli reprezentacyjny sezon. Tuż po zakończeniu mistrzostw Europy drużyna Vitala Heynena świetnie się spisała w najbardziej wymagającym siatkarskim turnieju. Polacy z Japonii przywożą srebro. Lepsi byli tylko Brazylijczycy, którzy wygrali wszystkie mecze. Mocnym akcentem zakończyli polscy siatkarze reprezentacyjny rok 2019. Mistrzowie globu nie dali żadnych szans Iranowi i przypieczętowali drugie miejsce w Pucharze Świata. Wcześniej na trzecich lokatach kończyli Ligę Narodów i mistrzostwa Europy. Kolejnym sukcesem był awans na igrzyska olimpijskie. We wtorkowym spotkaniu Biało-Czerwoni zagrali bardzo skoncentrowani i pewni siebie. Znali już wynik potyczki Amerykanów z Egiptem (3:1), a to oznaczało,
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze