Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Budujemy świadomość golkipera

Dodano: 20/11/2019 - numer 2487 - 20.11.2019
Miedź Legnica sukcesywnie stawia na szkolenie. Jedną z nowych inicjatyw jest powołanie Akademii Bramkarskiej. Szczegóły przedsięwzięcia w rozmowie z PAWŁEM SASIELĄ zdradza MATEUSZ GWIZD, koordynator treningów bramkarskich w Akademii Piłkarskiej Miedzi. Szkolenie młodzieży w Miedzi stale się rozwija. Ciekawą inicjatywą jest powołanie Akademii Bramkarskiej. Nasza akademia na Dolnym Śląsku wyróżnia się tym, że jako jedna z nielicznych ma szkółkę bramkarską, pozwalającą trenować niezrzeszonym zawodnikom – od czterech do sześciu razy w miesiącu. Jest to nowy projekt, który tworzymy od niespełna czterech miesięcy. Skierowany jest do wszystkich, chcących poznać nasze metody szkolenia i podnosić swoje umiejętności. Zaczynając współpracę, pokazujemy, jaką drogę przebywają bramkarze szkolący się u 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze