Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Solidarność pamięta o bohaterach

Dodano: 14/12/2019 - numer 2508 - 14.12.2019
Dolnośląska Solidarność po raz kolejny honoruje swoich bohaterów. Tradycyjnie uroczystości przyznania medali Niezłomni towarzyszą występy artystyczne przygotowane przez młodzież XVII LO we Wrocławiu. Tym razem uczniowski zespół Niepokorni ze szkoły im. Agnieszki Osieckiej przedstawił licznie przybyłej tego dnia do sali koncertowej wrocławskiego Impartu publiczności spektakl słowno-muzyczny pt. „Pytaj o Polskę”. Scenariusz i choreografię przygotowali Małgorzata Szeptycka i Marek Szydło, kierownictwo muzyczne objął Krzysztof Żesławski, a całość wyreżyserował Łukasz Kowalczyk. Na program koncertu złożyły się znane wiersze, pieśni i piosenki od dziesięcioleci towarzyszące Polakom zarówno w życiu codziennym, jak i chwilach podniosłych. Uzupełnieniem warstwy
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze