Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Cuprum z niedosytem

Dodano: 27/12/2019 - numer 2517 - 27.12.2019
W świąteczno-noworoczną przerwę siatkarze Cuprum Lubin weszli wyjazdową porażką 0:3 (13:25, 22:25, 23:25) z Zespołem Verva Warszawa Orlen Paliwa. Następne emocje z udziałem dolnośląskiej drużyny czekają nas w drugi weekend stycznia.   Cuprum zakończyło rok na 12. pozycji w tabeli. Lubinianie w 14 meczach odnieśli cztery zwycięstwa i ponieśli 10 porażek, co dało 14 pkt. Nad ostatnią BKS Visłą Bydgoszcz drużyna z Zagłębia Miedziowego ma 5 pkt przewagi, ma też jeden rozegrany mecz więcej. Z kolei do ósmej pozycji, dającej prawo gry w play-off o tytuł mistrza Polski, lubinianie tracą 4 pkt. Cerrad Enea Czarni Radom mają za sobą jednak spotkanie mniej. Podopieczni trenera Marcela Fronckowiaka utrzymują bezpieczną przewagę nad ostatnim miejscem, oznaczającym
     

57%
pozostało do przeczytania: 43%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze