Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Cholewiak w Legii

Dodano: 13/01/2020 - numer 2529 - 13.01.2020
Na zasadzie transferu definitywnego ze Śląska Wrocław do Legii Warszawa przechodzi Mateusz Cholewiak. Zawodnik spędził we Wrocławiu niemal dwa lata. Mateusz trafił do wrocławskiego klubu 27 lutego 2018 r. z I-ligowej Stali Mielec. Zadebiutował kilka dni później, 3 marca, w meczu przeciwko Sandecji Nowy Sącz. Również przeciw tej drużynie, ale nieco ponad miesiąc później, zdobył pierwszą bramkę w zielono-biało-czerwonych barwach. W sumie strzelił dla Śląska siedem goli. W pamięci kibiców szczególnie mocno zapadło trafienie z sierpnia tego roku, dające zwycięstwo nad Cracovią. Niespełna 30-letni zawodnik dał się poznać jako bardzo uniwersalny gracz. W Śląsku występował jako skrzydłowy, lewy obrońca, a także napastnik. I właśnie grając w ataku, zdobył bramkę przeciwko Lechowi Poznań w 19.
     

80%
pozostało do przeczytania: 20%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze