Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Męczarnie na początek rundy

Dodano: 10/02/2020 - numer 2553 - 10.02.2020
Teoretycznie to miał być spacerek. Do lidera – Legii Warszawa – przyjechał ostatni zespół w tabeli ŁKS Łódź i w tym momencie teoria się skończyła. To był bardzo trudny mecz dla zespołu z Łazienkowskiej, ale na szczęście zakończony happy endem, bo lider PKO BP Ekstraklasy wygrał 3:1 i utrzymał pierwsze miejsce w ligowej tabeli. ŁKS tuż przed wznowieniem rozgrywek stracił swojego kluczowego gracza. W walce o pozostanie w ekstraklasie łodzianom nie pomoże bowiem Hiszpan Dani Ramírez, który w czwartek podpisał kontrakt z Lechem Poznań. Łodzianie są zdeterminowani, żeby walczyć o utrzymanie, ściągnęli więc aż sześciu nowych piłkarzy. Mało kto jednak wierzył, że ta sklecona naprędce ekipa będzie w stanie stawić czoła Legii.
     

42%
pozostało do przeczytania: 58%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze