Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Legendarny narkogang dybie na Europę

Dodano: 10/02/2020 - numer 2553 - 10.02.2020
PRZEMYT \ Najsłynniejszy kartel narkotykowy z Meksyku rozpoczął działalność na Starym Kontynencie. Europejskie służby namierzyły transfer 380 kg kokainy wysłany z Kolumbii przez gang Sinaloa. W piątek w Barcelonie hiszpańska policja aresztowała dwie osoby podejrzewane o przemyt do Europy 380 kg kokainy na zlecenie meksykańskiego kartelu narkotykowego z Sinaloa. W tym samym czasie do aresztowań doszło w Weronie, gdzie włoskie władze we współpracy z policją w Hiszpanii i Kolumbii namierzyły kolejnych dwóch członków najpotężniejszego kartelu świata, założonego przez legendarnego barona narkotykowego Joaquína „El Chapo” Guzmána. Jak informują służby, poza aresztowanymi w procederze czynny udział brały jeszcze dwie osoby legitymujące się meksykańskim paszportem oraz osoba z obywatelstwem
     

48%
pozostało do przeczytania: 52%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze