Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kamila Żuk kończy sezon

Dodano: 16/03/2020 - numer 2583 - 16.03.2020
Biathlon to jedna z niewielu dyscyplin sportowych, w których w ostatnich dniach odbyły się zawody. Był to już ostatni weekend z biathlonem w sezonie 2019/2020. Kamila Żuk, która przed tygodniem miała problemy zdrowotne, wróciła do składu reprezentacji Polski na zawody w fińskim Kontiolahti. Dla dolnośląskiej biathlonistki ostatni turniej był jednak rozczarowujący. Żuk zajęła 70. miejsce w piątkowym sprincie na 7,5 km i nie wystartowała w sobotnim biegu na dochodzenie na 10 km. W obu biegach z dobrej strony znów pokazała się Monika Hojnisz-Staręga. W piątek Polska dzięki bezbłędnemu strzelaniu zajęła 6. miejsce. Zawodniczka straciła 47,3 sekundy do zwyciężczyni Niemki Denise Herrmann. Wyniki te były
     

54%
pozostało do przeczytania: 46%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze