Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Stołeczni strażnicy miejscy mają pełne ręce roboty

Dodano: 26/03/2020 - numer 2592 - 26.03.2020
W czasie pandemii koronawirusa wszelkie służby mają pełne ręce roboty. Do nich należą również strażnicy miejscy, którzy w tej nadzwyczajnej sytuacji pracują normalnie. Ostatnio jadący Wisłostradą patrol spostrzegł na wysokości Starego Miasta zepsuty samochód. Funkcjonariusze zauważyli przed pojazdem machającą kobietę. Zatrzymali się, by pomóc jej zmienić koło. Okazało się, że strażnicy udzieli pomocy lekarce, która właśnie jechała do szpitala na dyżur. Jak przyznają funkcjonariusze, nie wszyscy rozumieją powagę obecnej sytuacji. Ludzie, zwłaszcza młodzi, gromadzą się w grupkach i przesiadują w parkach. Nie tak dawno strażnicy interweniowali w parku Skaryszewskim. Musieli uświadomić siedzącej tam młodzieży, że sytuacja związana z rozpowszechnianiem się
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze