Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Malwina trafi do Brazylii

Dodano: 04/04/2020 - numer 2600 - 04.04.2020
Była zawodniczka DPD Legionovii Malwina Smarzek-Godek może trafić do ligi brazylijskiej. 24-letnia atakująca znalazła się w orbicie zainteresowań Itambe Minas Tênis Clube. Mistrzowie Brazylii to jeden z najlepszych klubów w Ameryce Południowej. Z powodu epidemii koronawirusa rozgrywki w Brazylii zostały przedwcześnie zakończone. Kluby już teraz rozpoczęły kompletowanie kadry na nowy sezon. Smarzek-Godek otwiera listę życzeń brazylijskiego potentata. Ostatnie dwa lata reprezentantka Polski spędziła w Zanetti Bergamo. W ostatnim sezonie była najlepszą punktującą klubu (315 pkt). Przed rokiem drużyna Polki nie zakwalifikowała się do fazy play-off, zajmując po rundzie zasadniczej 9. pozycję. Przed przerwaniem aktualnych rozgrywek zespół Polki
     

51%
pozostało do przeczytania: 49%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze