Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Wandale w akcji

Dodano: 10/04/2020 - numer 2605 - 10.04.2020
Stan epidemii może wywoływać najróżniejsze zjawiska towarzyszące, niekoniecznie wiążące się z kwestiami zdrowotnymi czy stanem gospodarki. Sytuacja, w której jesteśmy niemal od miesiąca, spowodowała także zaskakujący skutek uboczny, jakim jest aktywizacja wandali na terenie Warszawy. Mam na myśli grafficiarzy, którzy w ostatnich tygodniach wyraźnie zwiększyli swoją aktywność. Ogromne czarne bazgroły wykwitły przy bramie budynku Grójecka 74, znajdującego się w gminnej ewidencji zabytków. Podobnymi bazgrołami ktoś pokrył przed paroma dniami ogrodzenie placu u zbiegu ulic Grójeckiej i Banacha. Ostatnio oszpecono też fragment elewacji bloku przy Grójeckiej 67 – obiekt ten właśnie przeszedł gruntowny remont i wandale chyba tylko czekali na moment, kiedy można będzie zniszczyć efekty pracy i
     

34%
pozostało do przeczytania: 66%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze