Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kolejna ofiara COVID-19

Dodano: 04/05/2020 - numer 2623 - 04.05.2020
Zmarł 59-letni ratownik medyczny z Radomia. To kolejna śmiertelna ofiara COVID-19 wśród medyków w Polsce. Wcześniej z powodu koronawirusa zmarli fizjoterapeuta z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego oraz pielęgniarka ze szpitala w Kozienicach. U 59-letniego pracownika Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego potwierdzono zakażenie koronawirusem dwa tygodnie temu. Początkowo mężczyzna przebywał w domu, następnie trafił do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Tochtermana. Od kilku dni ratownik hospitalizowany był w szpitalu MSWiA w Warszawie. Mężczyzna zmarł w wyniku powikłań po COVID-19. To kolejna śmierć pracownika służby zdrowia w Polsce i kolejna w Radomiu spowodowana zakażeniem. W połowie kwietnia zmarł fizjoterapeuta z Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego.
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze