Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Państwo nie pozostawiło ich bez wsparcia

Dodano: 03/06/2020 - numer 2649 - 03.06.2020
Podczas briefingu prasowego w Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu wojewodowie i przedsiębiorcy mówili o wspieraniu biznesu w czasie pandemii, pokazując jego skalę i konkretne przykłady. Jak mówiono, niemal 300 tys. pracowników na Dolnym Śląsku skorzystało z różnych form pomocy finansowej w ramach tarczy antykryzysowej. – To wielki wysiłek państwa polskiego, aby firmy mogły się utrzymać na powierzchni – powiedział wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski. Podkreślił też, że dziś cały świat szuka optymalnych rozwiązań, aby wyjść z recesji spowodowanej zamrożeniem gospodarki. Nowy wicewojewoda Bogusław Szpytma przypomniał, że łączna kwota wsparcia w ramach instrumentów tarczy antykryzysowej w skali kraju to 15,3 mld zł, z czego ponad 6
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze