Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Co słychać na budowie S17 w rejonie węzła Lubelska

Dodano: 04/07/2020 - numer 2675 - 04.07.2020
Kierowców jadących z Warszawy w kierunku Lublina czeka zmiana organizacji ruchu w obrębie węzła Lubelska na przyszłej S17. Kierowcy wjadą na docelową jezdnię w kierunku Lublina, a nie jak dotychczas na tymczasowy objazd. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, większość prac na węźle Lubelska została już wykonana. Na węźle Lubelska, w ramach robót drogowych, jest już układana podbudowa z kruszywa oraz są prowadzone roboty brukarskie. GDDKiA informuje, że zaawansowanie prac sięga 73 proc. Na obiektach są wykonywane kapy chodnikowe, konstrukcja jest zabezpieczona przed korozyją, a na chodnikach jest układana nawierzchnia. Ponadto budowane jest oświetlenie drogowe” – czytamy w komunikacie. Kierowcy muszą się liczyć ze zmianą organizacji ruchu w obrębie węzła
     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze