Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Sparta wciąż ma szanse

Dodano: 25/08/2020 - Numer 2718 - 25.08.2020
W ostatnim meczu 11. rundy PGE Ekstraligi Betard Sparta Wrocław zmierzyła się z drużyną RM Solar Falubazu Zielona Góra, która bez względu na wynik spotkania była pewna jazdy w fazie play-off. Sparta musiała wygrać spotkanie w Zielonej Górze, aby mieć szanse na walkę o awans do fazy medalowej. W pierwszej serii startów minimalnie lepsi byli wrocławianie. Spartanie od pierwszego biegu prezentowali dobrą prędkość motocykli. Mecz rozpoczął się od podwójnego zwycięstwa pary Betardu Sparty Wrocław Janowski – Holder. Początek drugiej serii ponownie został podwójnie wygrany przez parę wrocławską. Dobrym startem popisali się Fricke i Holder, którzy ustawili się w parę i do mety nie oddali prowadzenia. W wyścigu szóstym walkę stoczyli Dudek i Janowski. Jadący na drugiej pozycji Janowski przez dwa
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze