Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Poszerzają strefę płatnego parkowania

Dodano: 25/08/2020 - Numer 2718 - 25.08.2020
Ruszyły prace związane z rozszerzeniem strefy płatnego parkowania na Woli i Pradze-Północ. Kierowców czeka zmiana organizacji ruchu, część ulic stanie się jednokierunkowa. Działania stołecznego ratusza nie cieszą jednak części mieszkańców. Zaczęło się poszerzanie strefy płatnego parkowania w stolicy. 7 września SPP zacznie obowiązywać na Woli na obszarze pomiędzy ulicami Okopową i Towarową a al. Prymasa Tysiąclecia (wraz z ul. Grabowską) oraz na Pradze-Północ – tu zgodnie z zapowiedziami warszawskich drogowców zmiany obejmą ok. 23 km. W niektórych miejscach zakaz zatrzymywania się obowiązuje już od 21 sierpnia, w innych od 28 sierpnia. Z informacji przekazanych przez Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wynika, że dla każdej ulicy został przygotowany projekt nowej stałej
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze